Přejít na hlavní obsah Přejít na nápovědu ke klávesovým zkratkám Přejít na úvodní stránku Přejít na začátek hlavního navigačního menu Přejít na mapu stránek
website maker

Prohlášení

Oficiální stránky Mateřské školy Beruška jsou vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost obsahu podle Pravidel tvorby přístupného webu, jak je stanoveno zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.
Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. Důvodem je skutečnost, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát XHTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.
Na moderních prohlížečích (Internet Explorer 9, Firefox 5, Chrome 14, Safari 5, Opera 6 a vyšších) je podporován responzivní design. Obsah webové stránky se automaticky přizpůsobuje aktuální šířce okna prohlížeče.

Klávesové zkratky

o - Na obsah stránky - odkaz vedoucí na začátek unikátního obsahu aktuální stránky
k - Nápověda ke klávesovým zkratkám - otevře stránku s informací o použitých klávesových zkratkách
h - Hlavní strana - odkaz na úvodní stránku
n - Navigační menu - odkaz vedoucí na začátek hlavního navigačního menu 
m - Mapa stránek - odkaz vedoucí na mapu stránek 

Použití klávesových zkratek

  • Internet Explorer ve Windows - po­ža­do­va­nou ak­ci na čes­ké klá­ves­ni­ci vy­vo­lá­te sou­čas­ným stisk­nu­tím klá­ves Le­vý Alt + Shift + při­řa­ze­né čís­lo. Pro po­tvr­ze­ní ak­ce je po­tře­ba stisk­nout klá­ve­su EN­TER. 
  • Mozilla Firefox ve Windows a na Linuxu - po­ža­do­va­nou ak­ci na čes­ké klá­ves­ni­ci vy­vo­lá­te sou­čas­ným stisk­nu­tím klá­ves Le­vý Alt + Shift + při­řa­ze­né čís­lo.
  • Opera ve Windows - po­ža­do­va­nou ak­ci na čes­ké klá­ves­ni­ci vy­vo­lá­te sou­čas­ným stisk­nu­tím klá­ves Shift + Esc + při­řazené čís­lo.
  • Mozilla Firefox na Mac OS X - po­ža­do­va­nou ak­ci na čes­ké klá­ves­ni­ci vy­vo­lá­te sou­čas­ným stisk­nu­tím klá­ves Ctrl + při­řa­ze­né číslo.
  • Safari na Mac OS X - po­ža­do­va­nou ak­ci na čes­ké klá­ves­ni­ci vy­vo­lá­te sou­čas­ným stisk­nu­tím klá­ves Ctrl + Alt + při­řa­ze­né čís­lo.

Kontakt na správce webu

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle Vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, napište nám prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře.
Budeme se snažit případné nedostatky odstranit.

© Copyright 2017 Mobirise - All Rights Reserved